56. STEZKA - 8, - 11.5.20144 - BOSKOVICE - pořádá Čtrnáctka
    NOCLEHY:
nultý a 1. nocleh 7.-8.5.2014 - Sloup v Moravském krasu, Rekr. stř. Čermák, polopenze, spaní v chatičkách na posteli
Upřesňení občerstvení: jsou objednány dva sudy piva (Černá Hora), jinak v areálu bude otevřen plně vybavený bufet (limo, víno, káva, čaj, rum, bum ...), ale pozor, jen do deseti!! (tedy do 22:00), takže pokud budete sedět déle, budete si muset nakoupit zásoby. Na pivo nezapomeň půllitr!!! Nepivaři si mohou dovést něco svých zásob.
Ve středu budeme v kempu sami, ve čtvrtek přibude Šestka a Jedenáctka, přičemž druhá jmenovaná Trasa si nárokuje práva prvního.
2- a 3. nocleh 9.-10.5.2014 - Boskovice, ubytovna Střední pedagogické školy, Komenského 7 (41 lůžek), stravování v restauraci v Sokolovně, kde také bude spát zbytek počtu nad těch 41 (klasicky na podlaze v tělocvičně).
Nocleh Boskovice:  prosím ty, kteří budou dojíždět až v pátek večer a mají nocleh v ubytovně, aby nejdříve šli do Sokolovny na večeři, je objednána na cca půl osmou, dále je prosím o zaslání (do středy) adresy a čísla OP, protože při ubytovávání na ubytovně musíme předložit najednou seznam všech ubytovaných s adresou a číslem OP.
    CENA:
Zápisné - TAK 154,- Kč, neTAK 224,- Kč
Vlak zpět - do Prahy 300,- Kč. Další jízdné je odstupňované podle místa výstupu - Česká Třebová za 70 Kč, Ústí nad Orlicí 90 Kč, Cjoceň 100 Kč, Pardubice 150 Kč a Kolín 220 Kč.

    PŘIHLÁŠKA:
svou účast hlaste šéfovi - do přihlášky je nutné (naprosto nutné) uvést následující informace:
- kdy na Stezku přijedete
- že případně netrváte na lůžku v ubytovně v Boskovicích (budeme to mít blízko do hospody, bylo by dobré, aby se hlavně pánové ozvali a nebylo nás málo)
- jestli pojedete stezkovým vlakem zpět a
- POZOR!! a kam až tím stezkovým vlakem eventuálně pojedete (ti, kdo pojedou až do Prahy to uvádět nemusí) - viz poznámka v pozvánce.

    PLATBA:
Účast na Stezce je potvrzena až po platbě, takže by bylo vhodné již zaplatit zápisné + vlak (pokud jím pojedete). Platí se pouze bezhotovostně a to na trasový účet, číslo 2500228174, kód banky: 2010. Pro platbu použijte prosím variabilní symbol 1456, pokud nebudete platbu provádět ze svého účtu, tak do zprávy pro příjemce uveďte svoje jméno.
    CESTA TAM:
středa 7.5. - odjezd Rudolfem Těsnohlídkem v 15:52 z Hlavního nádraží
Jízdenku mají zakoupenou Roithti 2×, Vlaši 2×, Naďa, Milena, Alena P., JaVor, Lenka, Chapadlo, Staněk, Tichých 2× Hanka Pavlíčková a Blanka N. Následně autobusem (odjezd v cca 18:45) pak přibudou:  Vráťa, Radek, Kestřa, Brádkovi, Helena J. a Jiřina
pátek 9.5. - odjezd Rudolfem Těsnohlídkem v 15:52 z Hlavního nádraží,  příjezd do Skalice nad Svitavou 18.29 a ze Skalice 18.50 do Boskovic 18.57. 
    INFORMACE - RŮZNÉ:
- Stručná historie Boskovic
- V sobotu máme od 10:30 objednané průvodce na velký okruh - procházku židovskou čtvrtí s výkladem o historii a životě židů v Boskovicích s návštěvou synagogy maior, židovské rituální lázně mikve a židovského hřbitova. Délka prohlídky je cca 120 minut, cena prohlídky 75 Kč/os., děti, studenti, důchodci, ZTP 60 Kč/os. Jelikož je nás hodně, půjdeme ve dvou skupinách.
Dále pak již individuálně je k dispozici zámek, hrad, muzeum, kostely atp.
   
   
   
   
   
   
ROČNÍK 2014
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Čevenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
SEZNAM ZPRÁV
0 

 

© Čtrnáctka 2014